Polska – Dania transmisja. El. MŚ 2018 na żywo (POLSKA – DANIA ONLINE, LIVE, STREAM)

Polska – Dania transmisja – mecz Polska – Dania już w sobotę, 8 października (Polska – Dania 08.10.2016). Drugi mecz biało-czerwonych w eliminacjach MŚ 2018r. będzie bardzo ważny. Każdy kibic musi go zobaczyć na żywo – sprawdź, gdzie będzie transmisja live spotkania Polska – Dania. Wszystko o Polska – Dania w Warszawie – transmisja na żywo, online, live, stream.

Polska – Dania: Transmisja na żywo

Eliminacje do mistrzostw świata w Rosji w 2018 r. nabierają tempa. Biało-czerwoni 8 października na stadionie PGE Narodowym w Warszawie zagrają swój drugi mecz, a ich rywalem będzie Dania. Po remisie z Kazachstanem w pierwszym spotkaniu, mecz Polska – Dania nabiera szczególnego znaczenia. Na kolejną stratę punktów, zwłaszcza w meczu u siebie, podopieczni trenera Adama Nawałki nie mogą sobie już pozwolić.

 

Polska – Dania transmisja. Dania jest aktualnie liderem naszej grupy, choć trzeba pamiętać, że na razie została rozegrana tylko jedna seria spotkań. Nasi najbliżsi rywale, po prostu jako jedynie wygrali swój mecz w pierwszej serii gier. Na własnym stadionie skromnie wygrali z Armenię 1:0

 

Polska – Dania: Transmisja na żywo

W poniedziałek, 3 października rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski. Wcześniej selekcjoner Adam Nawałka ogłosił kadrę na dwa mecze eliminacyjne, bo trzeba pamiętać, że 3 dni po spotkaniu z Duńczykami zagramy z Armenią. Również na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

 

Na razie nie wiadomo, czy w meczu z Danią będzie mógł zagrać Michał Pazdan. Defensor Legii nie grał w ostatnim meczu ligowym, bowiem ma problemy z barkiem. Dopiero na zgrupowaniu po badaniach przez lekarza kadry trenera Nawałka podejmie decyzję co do dalszej przyszłości stopera mistrza Polski.

 

Polska – Dania transmisja. Mecz Polska – Dania w Warszawie już sobotę, 8 października 2016

Trener Adam Nawałka przed meczem Polska – Dania

Gdzie oglądać mecz Polska – Dania?

Polska – Dania: Kiedy mecz? O której?

POLSKA – DANIA: TRANSMISJA, NA ŻYWO, LIVE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.