Cracovia – Legia TV stream na żywo (CRACOVIA – LEGIA 22.04. ONLINE)

Cracovia – Legia TV stream na żywo. Mecz Cracovia – Legia w sobotę, 22 kwietnina (22.04.2017 Cracovia – Legia). 30 kolejka Lotto Ekstraklasy. Gdzie oglądać na żywo transmisję meczu Cracovia – Legia TV i online?

 

Cracovia – Legia: Transmisja na żywo

Cracovia – Legia Warszawa w ostatniej, 30. kolejce sezonu zasadniczego Lotto Ekstraklasy. Na stadionie przy ul. Kałuży podopieczni Jacka Zielińskiego podejmą mistrzów Polski. Pasy miały bardzo dobry początek sezonu, ale później popadły w przeciętność, a końcówka sezony była wręcz fatalna. W efekcie Cracovia przed meczem z Legią zajmuje 12. miejsce w tabeli i już wcześniej straciła szanse na czołową ósemkę.

 

Dlatego w meczu z Legią krakowianie będą walczyć przede wszystkim o to, by do walki o utrzymanie się w lidze przystąpić z jak największą ilością punktów.

 

Cracovia – Legia: Transmisja na żywo

Cracovia – Legia TV stream na żywo. Legia ma zupełnie inne cele. Warszawianie gotują się do walki o obronę mistrzostwa Polski. Każde punkty z pewnością będą cenne. Legia z pewnością faworytem meczu w Krakowie. Zwłaszcza, że ostatni raz Cracovia wygrała z jedenastką z Warszawy w? 2005 roku.

 

Mecz Cracovia – Legia Warszawa. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Cracovia – Legia na żywo TV oraz online

 

MULTILIGA PLUS NA ŻYWO – TRANSMISJA

 

Przed meczem Cracovia – Legia Warszawa 

CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA : TRANSMISJA NA ŻYWO

CRACOVIA – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ

CRACOVIA – LEGIA: ONLINE, LIVE STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *