Mecz Polska – Słowenia na żywo (TRANSMISJA POLSKA – SŁOWENIA ONLINE, STREAM)

Mecz Polska – Słowenia na żywo. Kiedy mecz Polska – Słowenia we Wrocławiu? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję Polska – Słowenia na żywo. Transmisja w telewizji oraz w internecie meczu Polska – Słowenia.

 

Polska – Słowenia: Transmisja online na żywo

Po październikowych, mniej udanych, meczach oraz aferze alkoholowej w kadrze, wielu kibiców zadawało sobie pytanie – czy wpłynie to postawę reprezentacji w meczu z Rumunią. Na szczęście obawy okazały się bezpodstawne. Biało-czerwoni zagrali świetny mecz, jeden z najlepszych w całym roku i nie pozostawili rywalom złudzeń kto jest lepszy.

 

Mecz Polska – Słowenia na żywo. Polska reprezentacja kończy rok na pierwszym miejscu w grupie E eliminacji mistrzostw świata. Kolejny mecz zagramy w marcu na wyjeździe z Czarnogórą. Właśnie od poniedziałkowego spotkania Polska – Słowenia rozpoczynają się przygotowania do meczu eliminacyjnego.

 

Polska – Słowenia: Transmisja online na żywo

We Wrocławiu podczas meczu ze Słoweńcami nie zobaczymy największych gwizd reprezentacji Polski. Trener Adam Nawałka dał odpocząć najbardziej eksploatowanym graczom, czyli Robertowi Lewandowskiemu, Łukaszowi Piszczkowi oraz Kamilowi Glikowi. Trzeba jednak przyznać, że decyzje selekcjonera jest jak najbardziej słuszna, bowiem w meczu Polska – Słowenia szansę gry powinni dostać dublerzy.

 

Nie oznacza to jednak, że nie będzie emocji. Eliminacje wchodzą bowiem w decydującą fazę i każdy z zawodników będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Pokazać się trenerowi, że zasługuje na grę w pierwszym składzie, albo przynajmniej być w szerokiej kadrze. A docelowo w kadrze na mundial w Rosji w 2018 roku.

 

MECZ POLSKA – SŁOWENIA WE WROCŁAWIU – KIEDY MECZ? GDZIE OGLĄDAĆ? POLSKA- SŁOWENIA NA ŻYWO W TELEWIZJI ORAZ W INTERNECIE

 

Trener Adam Nawałka po mecz biało-czerwonych

 

POLSKA – SŁOWENIA: KIEDY MECZ, GODZINA

POLSKA – SŁOWENIA: GDZIE OGLĄDAĆ MECZ?

POLSKA – SŁOWENIA: TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.