Miedź Legnica testuje zawodników Ślęzy

Jakub Bohdanowicz i Mateusz Kluzek ? zawodnicy Ślęzy Wrocław ? przebywają na testach w Miedzi Legnica. Pierwszoligowiec zainteresowany jest również Kornelem Traczykiem, który od dziś przebywa na testach w Legii Warszawa.

 

Z Wrocławia do Warszawy? Młody zawodnik na celowniku Legii

Od dziś trzech piłkarzy Ślęzy Wrocław przebywa na testach w klubach z wyższych lig. W Warszawie Kornela Traczyka testują trenerzy Legii Warszawa. Młodego pomocnika chciałby zobaczyć z bliska również trener Ryszard Tarasiewicz, szkoleniowiec I-ligowej Miedzi Legnica. Na razie jest to jednak niemożliwe, ale nic nie stało na przeszkodzie, by do Legnicy trafili dwaj inni zawodnicy żółto-zielonych.

 

Jakub Bohdanowicz i Mateusz Kluzek mają po 20 lat. Obaj grają w pomocy i są podstawowymi zawodnikami Ślęzy. Obaj jesienią na trzecioligowych boiskach spędzili ponad 1400 minut. Bohdanowicz strzelił 1 gola, a Kluzek aż 8. Jest nie tylko najlepszym strzelcem drużyny Grzegorza Kowalskiego, ale również jednym z najskuteczniejszych zawodników w III lidze.

 

III liga na półmetku. Podsumowanie jesieni dolnośląskich drużyn

Jak informuje klubowa strona internetowa slezawroclaw.pl, to nie jedyne zaproszenia na testy z klubów wyższych lig dla zawodników Ślęzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *