Legia – Sporting stream online na żywo (TRANSMISJA LEGIA – SPORTING)

Legia – Sporting stream online na żywo. Legia Warszawa – Sporting Lizbona na żywo w Lidze Mistrzów już w środę, 7 grudnia. Gdzie obejrzeć mecz Legia – Sporting? Sprawdź wszystkie ważne informacje na temat spotkania Ligi Mistrzów Legia Warszawa – Sporting Lizbona.

 

Legia – Sporting: Transmisja na żywo

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Choć na początku rozgrywek (po trzech porażkach i bilansie bramkowym 1:13) wydawało się to niemożliwe, dla warszawskiej Legii nie będzie to mecz o pietruszkę. Rozgrywki tak się bowiem ułożyły, że mecz Legia – Sporting zdecyduje o tym, która drużyna na wiosnę przyszłego roku zagra w fazie pucharowej Ligi Europy.

 

Legia – Sporting stream online na żywo. Aktualnie w tabeli grupy F Sporting Lizbona jest 3. z trzema punktami na koncie. Legia Warszawa zdobyła dotąd jeden punkt, ale dzięki temu wciąż ma szansę wyprzedzić Portugalczyków. Warunek? Zwycięstwo w meczu ostatniej serii gier w fazie grupowej. Mecz Legia Warszawa – Sporting Lizbona odbędzie się w środę, 7 grudnia. Początek o godz. 20.45.

 

Legia – Sporting: Transmisja na żywo

W środę na Łazienkowskiej zapowiada się więc świetny i emocjonujący mecz. Legioniści są ostatnio w niezłej dyspozycji nie zmienia tego nawet ostatni, ligowy remis 2:2 z Wisłą Płock. Trener Jacek Magiera nie wystawił (częściowo nie mógł) najmocniejszego składu, co odbiło się na wyniku, choć kluczowe mogło być to, że pewnie prowadząc z rywalem legioniści byli już myślami na pucharowym meczu ze Sportingiem.

 

Legia – Sporting stream online na żywo. Legia w najmocniejszym składzie będzie w stanie powalczyć o zwycięstwo, ale to wciąż Sporting będzie faworytem mecz w Warszawie. Obiektywnie rzecz oceniając jest to wciąż mocniejsza i więcej znacząca drużyna na mapie europejskiego futbolu. Ale właśnie w środowy wieczór może się to zmienić.

 

Sędzią meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa – Sporting Lizbona będzie Włoch Gianluca Rocchi.

 

Legia Warszawa – Sporting Lizbona na żywo


Transmisji Sportoing CP – Legia Warszawa – relacja w telewizji oraz w internecie, czytaj na następnej stronie

 

LEGIA – SPORTING: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA WARSZAWA – SPORTING LIZBONA NA ŻYWO

LEGIA – SPORTING: TRANSMISJA TV, ONLINE, LIVE, STREAM

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *