Lechia – Śląsk transmisja na żywo (LECHIA – ŚLĄSK ONLINE, LIVE, STREAM)

Lechia – Śląsk transmisja na żywo. Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław w meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Lechia – Śląsk w piątek, 9 grudnia o godz. 20.30. Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław na żywo w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Lechia – Śląsk.

 

Lechia – Śląsk: Transmisja na żywo

Mecz Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław to mecz przyjaźni. Przyjaźni można jednak spodziewać się tylko na trybunach, na boisko piłkarze obu drużyn zapowiadają walkę na całego. Oba kluby bowiem bardzo potrzebują punktów. Gospodarze są aktualnie wiceliderem, mają tyle samo punktów co lider z Białegostoku, ale w ostatniej kolejce roztrwonili trzypunktową przewagę jaką mieli nad Jagiellonią. To pokłosie porażki 0:3 z Wisłą Kraków. Była to pierwsza porażka po 6 meczach bez przegranej.

 

Lechia – Śląsk transmisja na żywo. Wrocławianie natomiast po ostatnich kiepskich meczach spadli na 11. miejsce w tabeli ekstraklasy. Na koncie mają trzy mecze z rzędu bez zwycięstwa. Zmiana tej serii w Gdańsku będzie z pewnością trudna. Ale nie niemożliwa, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że podopieczni Mariusza Rumaka lepiej prezentują się na obcych boiskach niż przed własną publicznością.

 

Lechia – Śląsk: Transmisja na żywo

Na przedmeczowej konferencji prasowej trener WKS- powiedział, że w pojedynku w Gdańsku Śląsk ma zagrać po swojemu. – Czy to będzie wymiana ciosów czy wyczekiwanie, to będziemy wiedzieć w piątek o godz. 20:30 – powiedział Mariusz Rumak.

 

Z pewnością jego zespół nie jest faworytem. Ale że podopiecznych Piotra Nowaka można pokonać, pokazała ostatnio krakowska Wisła.

 

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Lechia – Śląsk

 

Lechia – Śląsk: Przygotowania do meczu

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław: TRANSMISJA NA ŻYWO

LECHIA – ŚLĄSK: GDZIE OGLĄDAĆ?

LECHIA – ŚLĄSK: ONLINE, LIVE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.