Legia Warszawa – Górnik Łęczna na żywo (18.12. LEGIA GÓRNIK TRANSMISJA, ONLINE)

Legia Warszawa – Górnik Łęczna w drugim niedzielnym meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Górnik w niedzielę, 18 grudnia (18.12.2016) o godz. 18.00. Legia Warszawa – Górnik Łęczna na żywo w TV oraz w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Legia – Górnik live, online, stream.

 

Legia Warszawa – Górnik Łęczna: Transmisja na żywo

Mecz Legia Warszawa – Górnik Łęczna to przedostatnie ligowe spotkanie w tym roku. Rywalizacja najlepiej grającej aktualnie drużyny w naszej lidze z ostatnią ekipą w tabeli wydawać by się mogła mało interesująca. Nic z tych rzeczy. Zapowiada się ciekawie. Przynajmniej z dwóch powodów.

 

Przede wszystkim łęcznianie zaczęli punktować. W grudniu Górnik jeszcze nie przegrał, w  sumie w dwóch meczach zdobył 4 oczka. Przede wszystkim jednak oczy wielu kibiców będą skierowane na Łazienkowską, bowiem w tygodniu trenerem Górnika został Franciszek Smuda. Były selekcjoner reprezentacji, a w przeszłości także trener… Legii. Franz przyszedł do Łęcznej z jasnym celem – utrzymanie się w lidze. Swoją drogę zaczyna w Warszawie, gdzie z pewnością łatwo nie będzie.

 

Legia Warszawa – Górnik Łęczna: Transmisja na żywo

Bo nie ma co ukrywać, że Legia jest dziś znacznie lepszym zespołem od Górnika. Być może nawet o dwie klasy. Tylko że swoją wyższość trzeba udowodnić na boisku. W pierwszym meczu obu zespołów Górnik wygrał 1:0. Dziś jednak jest to zupełnie inna Legia i każdy rezultat niż wysokie zwycięstwo podopiecznych Jacka Magiery będzie sensacją.

 

Jak wypadnie debiut Franciszka Smudy po powrocie do ekstraklasy? Przekonamy się w niedzielę, 18 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo meczu Legia Warszawa – Górnik Łęczna? Sprawdźcie!

 

Legia Warszawa – Górnik Łęczna: Transmisja na żywo TV oraz online. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć transmisję meczu Legia – Górnik

 

Przed meczem Legia Warszawa – Górnik Łęczna

LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ŁĘCZNA: TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA – GÓRNIK 18.12.: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ŁĘCZNA: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.