Lech Poznań – Termalica stream na żywo (LECH – TERMALICA 10.02. TRANSMISJA)

Lech Poznań – Termalica stream na żywo. Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza w piątek, 10 lutego (10.02.2017) w 21. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz Lech – Termalica w TV oraz online stream?

 

Lech Poznań – Termalica: Transmisja na żywo

Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza w drugim piątkowym meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy, a więc pierwszego dnia po przerwie zimowej. Mecz w Poznaniu można śmiało nazwać hitem kolejki, bowiem spotkają się drużyny, które aktualnie zajmuje 4. lokatę (Termialica) i 5. lokatę (Lech) w tabeli.

 

Lech Poznań – Termalica stream na żywo. Poznaniacy początku sezonu nie mogą zaliczyć do zbyt udanego. Z czasem jednak złapali swój rytm, a z czasem podopieczni Nenada Bjelicy doszlusowali do ligowej czołówki. Ewentualne wygrana pozwali graczom Kolejorza przeskoczyć piątkowego w rywala w tabeli. Na dziś dzieli ich bowiem zaledwie jeden punkt.

 

Lech Poznań – Termalica: Transmisja na żywo

W przerwie zimowej oba kluby nie szalały na rynku transferowym. Więcej zmian zaszło w Poznaniu, ale poza Mihai Radutem, trudno mówić o szczególnie spektakularnych transferach. Do jedenastki prowadzonej przez Czesława Michniewicza jak na razie nie doszedł żadnej nowy zawodnik.

 

Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Transmisja w TV oraz w internecie – online stream. Gdzie oglądać na żywo mecz Lech – Bruk-Bet?

 

Przed meczem Lech – Termalica

Lech Poznań – Termalica Bruk-Bet: TRANSMISJA NA ŻYWO

Lech Poznań – Termalica: GDZIE OGLĄDAĆ?

Lech Poznań – Termalica: ONLINE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.