Napoli – Genoa na żywo stream. Grają Zieliński i Milik (NAPOLI 10.02 TRANSMISJA)

Napoli – Genoa na żywo stream. Mecz Napoli – Genoa w 24. kolejce Serie A w piątek, 10 lutego 2017 (Napoli – Genoa 10.02). Gdzie zobaczyć transmisję spotkania Napoli – Genoa. Jest duża szansa, że w akcji zobaczymy zarówno Piotra Zielińskigo, jak i Arkadiusza Milika.

 

Napoli – Genoa: Transmisja na żywo

Napoli – Genoa w 24. kolejce Serie A. To może być bardzo ciekawy pojedynek dla kibiców z Polski. Po świetnym meczu przeciwko Bolonii (7:1) oczy wielu kibiców, nie tylko z naszego kraju, skierowane są na Piotra Zielińskiego. Już teraz dużo mówi się o tym, że w niedalekiej przyszłości reprezentantem Polski mogą zainteresować się największe kluby w Europie.

 

Drugi powód, dla którego warto obejrzeć, spotkanie między Napoli i Genoą to oczywiście Arkadiusz Milik. Polski snajper wrócił już do zdrowia po ciężkiej kontuzji. Teraz czekamy na powrót do formy i na pierwszą bramkę. Kto wie, jeśli dostanie więcej minut od Maurizio Sarriego, być może już w piątek wieczorem doczekamy się trafienia Milika.

 

Napoli – Genoa: Transmisja na żywo 

Napoli wraca do świetnej dyspozycji, w ostatniej kolejce rozgromiło Bolonię 7:1. Aktualnie w tabeli jest na 3. miejscu ze stratą 9 punktów do Juventusu. Napoli jest niepokonane od 12 kolejek. I nic nie wskazuje na to, że passa ta może zostać najbliższym meczu przerwana.

 

Mecz Napoli – Genoa na stadionie San Paolo już w piątek, 10 lutego. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć transmisję na żywo z tego spotkania. Czy zobaczymy w akcji Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika?

 

Napoli – Genoa: Gdzie oglądać spotkanie Napoli – Genoa na żywo w TV oraz online – transmisja live stream oraz TV spotkanie Napoli – Genoa

 

Napoli – Genoa: Tak asystuje Piotr Zieliński

Napoli – Genoa: Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zagrają w meczu Napoli – Genoa w 24. kolejce Seria A? Sprawdź podczas transmisja na żywo

NAPOLI – GENOA: TRANSMISJA NA ŻYWO

NAPOLI – GENOA: GDZIE OGLĄDAĆ MECZ?

O KTÓREJ MECZ NAPOLI – GENOA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.