Zmiany w ataku Miedzi. Batina zastąpi… Bartkowiak?

Miedź Legnica w przerwie zimowej jednego napastnika pozyskała, z jednego zrezygnowała, a kolejnym może być dotychczasowy skrzydłowy. Czy Paula Batina zastąpi Michał Bartkowiak?

 

Dolnośląskie transfery. Kto się wzmocnił, kto osłabił? [SONDA]

Paul Batin nie jest już zawodnikiem Miedzi Legnica. Rumuński napastnik, który jesienią strzelił 3 gole w I lidze, nie załapał się do kadry legniczan na obóz w Turcji i kilka dni temu rozwiązał kontrakt z klubem. Pierwszym wyborem na wiosnę będzie zapewne nowo pozyskany snajper Dejan Djermanović.

 

Trener Ryszard Tarasiewicz na zgrupowaniu w Turcji  w pierwszej linii wystawiał także Michała Bartkowiaka, który dotąd grał na prawym skrzydle. Być może szkoleniowiec Miedzianki szuka nowych rozwiązań w ataku, zwłaszcza że na brak skrzydłowych akurat nie może narzekać. Gdy Wojciech Łobodziński, Marquitos czy Mariusz Rybicki będą w gazie – to rzeczywiście Bartkowiak może być ciekawą alternatywą dla Słoweńca. W odwodzie bowiem są tylko niedoświadczony Jakub Chrzanowski oraz Jakub Vojtus, który nie doszedł jeszcze do pełnej dyspozycji po ciężkiej kontuzji.

 

W nowym zestawieniu Miedź w Turcji zagrała trzy sparingi:

  • Dnipro Dniepropietrowsk 0:1
  • Sfîntul Gheorghe Suruceni 3:1
  • WIT Georgia Tbilisi 1:1

 

Dolnośląskie kluby 20 lat później [MAPA]

Zawodnicy Miedzi zdobyli w nich 4 gole, a strzeleckim łupem podzielili się Damian Rasak – dwie, Karol Gardzielewicz oraz… Michał Bartkowiak.

 

One thought on “Zmiany w ataku Miedzi. Batina zastąpi… Bartkowiak?

  1. Również Wojtek Łobodziński może występować na szpicy. W kilku spotkaniach rundy jesiennej grał w ataku i przynosiło to skutek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *