Talent z Ząbkowic Śl. w Górniku Zabrze

Szymon Krocz, 17-letni wychowanek Orła Ząbkowice Śl., podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Rok temu zawodnik był blisko Śląska Wrocław.

 

Współpraca czy szantaż? Ślęza ujawnia szokujące fakty

Szymon Krocz to ofensywny pomocnik lub napastnik. W zeszłym sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem drużyny juniorów Orła Ząbkowice. Jesienią grał już głównie w zespole seniorów na czwartoligowych boiskach.

 

W styczniu młody zawodnik przebywał na testach w Górniku Zabrze. Spodobał się na tyle, że I-ligowiec zdecydował się na pozyskanie Krocza. Zawodnik regularnie trenuje z pierwszym zespołem, który w najbliższy weekend rozpocznie sezon w I lidze.

 

Transfer Piotra Zielińskiego? Miliony trafią na Dolny Śląsk

Na wiosnę raczej nie powinniśmy się go jednak spodziewać w barwach I drużyny. Prędzej w drużynie juniorów lub w grających w III lidze rezerwach zabrzan. Będzie miał więc okazję mierzyć się z drużynami z Dolnego Śląska, między innymi rezerwami Śląska.

 

A wydawało się, że właśnie w Śląsku może wylądować Krocz. Zimą rok temu przebywał na testach w drużynie juniorów wrocławskiego klubu. WKS był zainteresowany pozyskaniem utalentowanego zawodnika, ale ostatecznie do przenosin na Oporowską nie doszło.

 

źródło: zabkowice.express-miejski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.