Polska – Czarnogóra godzina [O KTÓREJ MECZ POLSKA – CZARNOGÓRA]

Polska – Czarnogóra godzina. Mecz Polska – Czarnogóra już w niedzielę, 26 marca? Gdzie oglądać mecz eliminacji MŚ Polska – Czarnogóra? O której rozpocznie się na żywo spotkanie Polska – Czarnogóra w Podgoricy?

 

Czarnogóra – Polska: Transmisja – LINKI

Polska – Czarnogóra godzina. Mecz Polska – Czarnogóra w w Podgoricy w ramach eliminacji do mundialu w Rosji już w niedzielę, 26 marca 2017. Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się ten jakże ważny mecz dla naszej drużyny narodowej.

 

Wielu kibiców zastanawia się, jakim składem wyjdą Polacy na murawę stadionu w Podgoricy. Większość pozycji na boisku jest pewna, ale nad kilkoma trener Adam Nawałka wciąż się zastanawia. Będzie to w dużej mierze zdeterminowane przez ustawienie, jaki na spotkanie Czarnogóra – Polska wymyśli selekcjoner.

 

Czarnogóra – Polska: Transmisja – LINKI

Podstawowe pytanie brzmi – kto zagra w ataku obok Roberta Lewandowskiego? Czy będzie Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek czy Arkadiusz Milik? Być może jednak selekcjoner zdecyduje się na inne rozwiązanie i za plecami Lewego zobaczymy np. Piotra Zielińskiego.

 

Wszystko okaże się w niedzielę, 26 marca, wieczorem – gdy trener Adam Nawałka poda skład. O której rozpocznie się mecz Polska – Czarnogóra w Podgoricy? Gdzie oglądać transmisję na żywo spotkania eliminacji mistrzostw świata? Sprawdźcie na następnej stronie.

 

 Konferencja przed meczem Polska – Czarnogóra

 

Polska – Czarnogóra godzina

 

KADRA POLSKI NA MECZ Z CZARNOGÓRA

Polska - Czarnogóra transmisja na żywo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.