Legia – Pogoń transmisja TV stream [LEGIA – POGOŃ 01.04. NA ŻYWO]

Legia – Pogoń transmisja TV stream. Mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin  w sobotni wieczór, 1 kwietnia 2017. Początek meczu przy Łazienkowskiej o godz. 20.30. Gdzie oglądać transmisję Legia Warszawa – Pogoń Szczecin na żywo w TV oraz online? Sprawdź.

 

POGOŃ – LEGIA: 7 MAJA NA ŻYWO STREAM

Po przerwie na reprezentację piłkarze wrócili na boiska Lotto Ekstraklasy. W jednym z najciekawiej zapowiadających sie meczów 27. kolejki, Legia Warszawa zagra na własnym boisku z Pogonią Szczecin.

 

Faworytem meczu Legia – Pogoń są gospodarze, którzy zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Po remisie w piątkowym meczu Lecha Poznań z Wisłą w Krakowie, legioniści mogą wyprzedzić Kolejorza w tabeli.

 

POGOŃ – LEGIA: 7 MAJA NA ŻYWO STREAM

Dla Pogoni również będzie to bardzo ważny mecz. Szczecinanie grają ostatnio kiepsko. Nie wygrali od sześciu meczów – w pięciu spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Czy będzie ich stać na sprawienie niespodzianki przy Łazienkowskiej?

 

Łatwo nie będzie, bowiem Legia jest na fali. Podopieczni Jacka Magiery mają na koncie trzy zwycięstwa z rzędu. W lidze nie przegrali od 19 lutego.

 

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: Transmisja TV oraz online live stream. Gdzie oglądać transmisję na żywo Legia – Pogoń?

 

Przed meczem Legia – Pogoń, 01.04.2017

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: TRANSMISJA NA ŻYWO

Legia – Pogoń: 01.04.2017 GDZIE OGLĄDAĆ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *