Lech – Legia transmisja na żywo online [LECH – LEGIA TV, STREAM 09.04.2017]

Lech – Legia transmisja na żywo online. Lech Poznań – Legia Warszawa już w najbliższą niedzielę (09.04.2017) o godz. 18.00. Mecz Lech – Legia na żywo – transmisja w telewizji oraz online stream.

 

Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja na żywo

Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa w hicie 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. W piątkowym meczu Jagiellonia wygrała w Lubinie i odskoczyła od warszawian na 4, i od Lechitów na 6 punktów. Dlatego niedzielny mecz w Poznaniu będzie miał dodatkowe znacznie na trzy kolejki przed końcem sezonu zasadniczego.

 

Lech – Legia transmisja na żywo online. Oczywiście mecz Lech – Legia nie rozstrzygnie o tym, kto zdobędzie tytuł mistrza Polski. Ale jest dużym wydarzeniem podczas weekendu na ligowym podwórku. – To będzie wielkie wydarzenie, które elektryzuje całą Polskę. Na trybunach będzie komplet kibiców i to nas cieszy. W Gdańsku było 37 tysięcy widzów, teraz będzie 41 tysięcy. Cieszę się, że ludzie doceniają Legię – powiedział na konferencji przed meczem Lech – Legia trener warszawian Jacek Magiera.

 

Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja na żywo

Na Inea Stadionie zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Lech Poznań na wiosnę jeszcze nie przegrał, choć zaliczył wpadkę (remis 0:0) z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna. Legia ostatnio jednak również prezentuje się bardzo dobrze – wygrała cztery ostatnie mecze w lidze.

 

Lech – Legia transmisja na żywo onlineSprawdź, gdzie oglądać transmisję meczu Lech – Legia na żywo

 

Lech – Legia transmisja na żywo online 9 kwietnia 2017

LECH POZNAŃ – LEGIA WRASZAWA: TV, ONLINE, NA ŻYWO

LECH – LEGIA: GDZIE OBEJRZEĆ 09.04.2017?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.