To IV liga czy ekstraklasa? Rezerwy Zagłębia rozbiły Piasta

W rozegranym awansem meczu 20. kolejki Satlex IV ligi zachód rezerwy Zagłębia Lubin rozbiły Piasta Wykroty 5:0. Trudno się dziwić, gdy spojrzy się na skład gospodarzy.

 

Nowy trener w Świebodziach. Mission impossible Przerywacza?

20. kolejka Saltex IV ligi – w obu grupach – zaplanowana jest na wielką sobotę, 15 kwietnia. Już w środę swój mecz zagrały rezerwy Zagłębia Lubin z Piastem Wykroty. Co ciekawe, mecz odbył się na głównym stadionie Zagłębia, na którym rywalizuje drużyna Piotra Stokowca w Lotto Ekstraklasie.

 

Miedziowi byli zdecydowanym faworytem meczu, w końcu lider grał z 12. drużyną w tabeli. Dodatkowo w drużynie, która wybiegła na murawę, roiło się od zawodników, którzy są w kadrze pierwszego zespołu. Wśród nich m.in. Zbigniew Małkowski, Filip Jagiełło, Adam Buksa, Damian Oko, Jan Vlasko, Daniel Dziwniel czy Adrian Rakowski.

 

Awanse i spadki 2016/17 [STAN NA 10 KWIETNIA]

Po pierwszej połowie Zagłębie prowadziło 5:0 po trzech golach Buksy i po jednym trafieniu Jagiełły oraz Filipa Dudziaka. Wydawało się, że może dojść do pogromu i być może nawet dwucyfrowego wyniku.

 

Po zmianie stron jednak nieco zeszło powietrze z lubińskich graczy, a goście nie zamierzali się poddawać bez walki, choć z każdą minutą opadali z sił. W efekcie druga połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

 

Oczywiście 0:5 to wciąż wysoka porażka, ale patrząc z kim musieli mierzyć się gracze w Wykrotów, wynik ten ujmy im nie przynosi.

 

[league_table 2922]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.