Lech Poznań – Korona Kielce online stream na żywo (LECH – KORONA 28.04. TRANSMISJA)

Lech Poznań – Korona Kielce online stream na żywo. Mecz Lech – Korona w piątek, 28 kwietnia [Lech – Korona 28.04.2017) w 31. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Korona Kielce na żywo? Transmisja meczu Lech – Korona w TV oraz online live stream.

 

Lech Poznań – Korona Kielce: Transmisja na żywo

W piątek, 28 kwietnia meczem Lech Poznań – Korona Kielce rozpoczną się zmagania w grupie mistrzowskiej, a więc walka o tytuł mistrzowski w sezonie 206/17. Aktualnie Lech zajmuje 3. lokatę w tabeli i jest jednym z faworytów do triumfu w lidze. Korona jest 8., ale już sam udział kielczan w tej grupie jest ogromnym sukcesem. Zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie w jakich oklicznościch awansowali.

 

Kolejorz jest zdecydowanym faworytem meczu z Koroną, które rozpocznie się w piątek o godz 20.30. Każdy inny rezultat niż zwycięstwo podopiecznych Nenada Bjelicy będzie niespodzianką dużego kalibru.

 

Lech Poznań – Korona Kielce: Transmisja na żywo

Mimo tego, że gospodarze są skazywani na sukces, trener kieleckiej drużyny Maciej Bartoszek jest optymistą. Zwłaszcza że jest to pierwszym mecz, który jego podopieczni zagrają na luźe, bez presji wyniku. Bo oni wszystko mogą, ale nic nie muszą.

 

Lech Poznań – Korona Kielce: Transmisja telewizyjna oraz online. Ggdzie oglądać na żywo mecz Lech – Korona?

Przed meczem Lech – Korona 28 kwietnia 2017

Lech Poznań – Korona Kielce: TRANSMISJA NA ŻYWO

Lech Poznań – Korona Kielce: GDZIE OGLĄDAĆ?

Lech Poznań – Korona Kielce: ONLINE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.