III liga: Drużyna miesiąca – kwiecień 2017

Drużyna miesiąca w III lidze – kwiecień 2017. Za nami drugi miesiąc zmagań trzecioligowców, w którym prym wiedli gracze rezerw Miedzi. W kwietniu rozegrano pięć kolejek w 3. grupie III ligi. Zobaczcie, którzy gracze z dolnośląskich zespołów trafili do jedenastki miesiąca.

 

III liga: Wygrane Miedzi i Polkowic. Fatalna passa Śląska trwa

W kwietniu trzecioligowcy rozegrali pięć kolejek, oprócz zawodników Ślęzy, których mecz z Falubazem został przełożony. Kwiecień należał do zawodników Miedzi II, którzy zgromadzili 13 punktów i klasyfikacji miesiąca zajęli 1. miejsce w całej lidze. Nieźle poszło również graczom z Polkowic, którzy zdobyli oczek ? właśnie z tych dwóch ekip mamy najwięcej zawodników w drużynie miesiąca.

 

W bramce stawiam na Piotra Smołucha z Miedzi II, który był również mocnym kandydatem do piłkarza miesiąca. Nie tylko wpuścił najmniej goli (cztery), ale również obronił rzut karny w wygranym meczu z rezerwami Śląska.

 

Podwójny comeback Lechii w meczu ostatniej szansy

Spory ból głowy tym razem miałem z pomocnikami, bowiem było wieli graczy, który kwiecień mogli zaliczyć do więcej niż udanych. W ostatniej chwili do drużyny miesiąca wskoczył Marcin Buryło [link powyżej], bohater Lechii w meczu z Unią, w którym strzelił dwa gole, w tym jednego w 94 minucie.

Ostatecznie powstała jedenastka złożona z graczy wszystkich klubów oprócz Olimpii Kowary i Śląska Wrocław, ale obie drużyny skompromitowały się w kwietniu nie zdobywając nawet jednego punktu.

 

Dolnośląska drużyna kwietnia 2017 w III lidze

 

Piłkarz miesiąca: Michał Bednarski

Napastnik KS Polkowice (wypożyczony z Chrobrego Głogów) piłkarzem miesiąca zostaje drugi raz z rzędu. W kwietniu strzelił 4 gole. Jego najgroźniejszymi rywalami byli zawodnicy Miedzi – Piotr Smołuch i Filip Karbowy.

 

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.