Pogoń Szczecin – Legia Warszawa TV online stream [POGOŃ – LEGIA 07.05. NA ŻYWO]

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa TV online stream. Mecz Pogoń – Legia w niedzielę, 7 maja (07.05.2017) o godz. 18.00. Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa – transmisja TV online stream?

 

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa: stream na żywo

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa TV online stream. Walka o mistrzostwo Polski wchodzi w decydującą fazę. W niedzielę, w 2. kolejce grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa zagra w Szczecinie z Pogonią o godz. 8, a więc będzie znała już wszystkie wyniki swoich najgroźniejszych rywali.

 

Legia w meczu z Portowcami nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę, jak przed tygodniem w meczu u siebie z Wisłą Kraków, gdy padł remis 1:1. Do końca sezonu zostało sześć kolejek i już w niedzielę Legia możne zrównać się z punktami z liderem – Jagiellonią Białystok, która tylko zremisowała w Kielcach.

 

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa: stream na żywo

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa TV online stream. Oba zespoły zagrają najprawdopodobniej w najmocniejszych składach. W Legii pod znakiem zapytania stoi tylko występ Michała Kucharczyka, który wrócił do treningów po kontuzji i nie wiadomo, czy już jest w pełni się. Tymczasem w Pogoni do pełni sił doszedł Rafał Murawski, które powinien się pojawić na murawie przeciwko mistrzom Polski.

 

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 7 maja 2017: Transmisja meczu grupy mistrzowskiej w telewizji oraz online live stream. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję na żywo Pogoń – Legia

 

Jacek Magiera przed meczem Pogoń – Legia 7 maja 2017

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa: TRANSMISJA NA ŻYWO

POGOŃ – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ 7 MAJA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.