Jagiellonia – Wisła Kraków TV online stream [JAGIELLONIA – WISŁA 13.05 TRANSMISJA]

Jagiellonia – Wisła Kraków TV online stream. Mecz Jagiellonia – Wisła w trzeciej kolejce grupy mistrzowskiej. Mecz Jagiellonia – Wisła Kraków w sobotę, 13 maja o godz. 15.30. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia – Wisła? Transmisja na żywo meczu Jagiellonia – Wisła.

 

Jagiellonia – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Jagiellonia – Wisła Kraków TV online stream. Sobotnim meczem w Białymstoku rozpocznie się rywalizacja w grupie mistrzowskiej. Jagiellonia podejmie u siebie Wisłę Kraków. Gospodarze walczą o mistrzostwo, gracze Białej Gwiazdy przegrywając ostatnio z Lechią Gdańsk praktycznie stracili szanse na 3. miejsce w tabeli i grę w europejskich pucharach.

 

Wisła zagra w Białymstoku osłabiona, zwłaszcza w defensywie. Z powodu urazu nie zagra Maciej Sadlok, a za kartki pauzuje Arkadiusz Głowacki. Na ławce trenerskiej zabraknie również Kiko Ramireza, którego ukarała Komisja Ligi po tym, jak został wyrzucony na trybuny podczas spotkania z Lechią Gdańsk.

 

Jagiellonia – Wisła Kraków: Transmisja na żywo

Jagiellonia – Wisła Kraków TV online stream. W Białymstoku z kolei dużo mówi się o tym, że po sezonie ma odejść trener Michał Probierz, który sam niewiele mówi, bowiem zadeklarował, że do końca seoznu nie będzie… rozmawiał z medami. Spekulacje jednak nie ustają. Mówi się, że Probierz ma oferty z zachodu Europy.

 

Bez względu na to, jak potoczą się losy szkoleniowca Jagi, w sobotę możemy spodziewać się ciekawego meczu. W pierwszym meczu obu drużyn Jagiellonia Wygrała u siebie 2:1, w Krakowie natomiast Biała Gwiazda wygrała 3:1.

 

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków : Transmisja w telewizji oraz online live stream. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo ze spotkania Jagiellonia – Wisła

 

Przed meczem Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *