Górnik Zabrze – GKS Katowice TV online stream [GÓRNIK – GKS 16.05 TRANSMISJA]

Górnik Zabrze – GKS Katowice online stream. Śląsk klasyk na żywo – mecz Górnik Zabrze – GKS Katowice we wtorek, 12 maja 2017. Gdzie oglądać mecz Górnik – GKS?Transmisja w telewizji oraz w internecie – online stream – Górnik Zabrze – GKS Katowice – SPRAWDŹ.

 

Górnik Zabrze – GKS Katowice: Transmisja na żywo

Śląski klasyk, czyli mecz Górnik Zabrze – GKS Katowice – już dziś, we wtorek 16 maja. Rozgrywki Nice 1. Ligi wchodzą w decydującą fazę. Mecz w Zabrzu będzie miał bardzo duże znacznie w walce o awans LOTTO Ekstraklasy. Szanse mają jeszcze obie drużyny, ale gospodarze nie mogą sobie już pozwolić na żaden potknięcie.

 

Górnik Zabrze – GKS Katowice online stream. Jeszcze niedawno wydawało się, że zabrzanie nie mają co marzyć o powrocie do ekstraklasy. Rozgrywki w I lidze są jednak bardzo wyrównane i nawet 9. Górnik ma jeszcze szanse. Aktualnie podopieczni Marcina Brosza mają stratę 4 punktów do drugiej Olimpii Grudziądz i tyle samo do 3. GKS-u Katowice. Wygrana w śląskim klasyku przedłuży te nadzieje.

 

Górnik Zabrze – GKS Katowice: Transmisja na żywo

GKS również nie może sobie pozwolić na stratę punktów, zwłaszcza że już w weekend katowiczanie przegrali u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Podopieczni Jerzego Brzęczka tracą do lidera już 7 oczek, ale do mają tyle samo punktów co druga Olimpia. Walka o awans jest zażarta i wyrównana, więc każda strata punktów może mieć przykre konsekwencje.

 

Gdzie oglądać śląski klasy w Nice 1. Lidze? Wszystko na temat transmisji meczu Górnik Zabrze – GKS Katowice na następnej stronie.

 

Konferencje przed meczem Górnik Zabrze – GKS Katowice

Górnik Zabrze – GKS Katowice online stream

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.