Złotoryja i Kłodzko w IV lidze. Zostało już tylko jedno miejsce

Kolejne dwa kluby awansowały w sobotę do Saltex IV ligi. To Nysa Kłodzko, która zapewniła sobie co najmniej 2. miejsce w wałbrzyskiej okręgówce, oraz Górnik Złotoryja z legnickiej okręgówki.

 

Saltex IV liga zachód. Piast musi wygrać 6 golami i liczyć na spadkowicza

Wydawało się, że sprawa drugiego klubu, który awansuje z legnickiej okręgówki rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Przed tygodniem Górnik Złotoryja wygrał z Prochowiczanką i wyprzedził ją o dwa punkty. W sobotę gracze Górnika wygrali 2:1 w Legnicy z Konfeksem, a drużyna z Prochowic dość niespodziewanie przegrała w Rokitach z Czarnymi 0:1.

 

„Kropkę nad i” podstawiła również Nysa Kłodzko z okręgówki wałbrzyskiej. Lider wygrał bez problemów z Zamkiem Kamieniec Ząbkowickim 5:0. O drugie miejsce powalczą do ostatniej kolejki Zjednoczeni Żarów i Górnik Boguszów-Gorce.

 

Saltex IV liga wschód. Marcinkowice utrzymane. Spadną Kobierzyce albo Kąty Wr.

Polonia Trzebnica i Piast Wrocław Żerniki z wrocławskie okręgówki, Sudety Giebułtów i Olimpia Kamienna Góra z jeleniogórskiej okręgówki, Odra Ścinawa i Górnik Złotoryja z legnickiej okręgówki oraz Nyska Kłodzko z wałbrzyskiej. O ostatnie, ósme miejsce walczą dwa kluby – Zjednoczeni Żarów oraz Górnik Boguszów-Gorce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.