Górnik Wałbrzych ma nowego trenera

Maciej Jaworski nowym trenerem Górnika Wałbrzych. Na stanowisku tym zastąpi parę Robert Bubnowicz – Marcin Morawski.

 

Oto skład III ligi na sezon 2017/18 [MAPA]

Górnik Wałbrzych spadł z III ligi. Trudno się jednak temu dziwić, skoro drużyna na własnym boisku wygrała zaledwie 2 mecze i strzeliła jedynie 5 bramek. Indolencja strzelecka była największa bolączką podopiecznych Roberta Bubnowicza i, niestety, nie udało się z tym zrobić nic przez cały sezon.

 

Sezon, o którym od początku było wiadomo, że będzie wyjątkowo trudny. Pamiętajmy, że latem ubr. nie było wiadomo, czy Górnicy w ogóle przystąpią do rozgrywek. Ostatecznie udało się ogarnąć organizacyjnie, sportowo już nie do końca.

 

Znamy komplet czwartoligowców. Jaki będzie podział na grupy? [MAPA]

Teraz czas na nowy rozdział. Z klubem żegnają się Robert Bubnowicz i Marcin Morawski. Pierwszym trenerem zostanie doskonale znany w Wałbrzychu Maciej Jaworski, który nie tak dawno (203-2014) prowadził już wałbrzyski klub.

 

W sezonie 2015/16 Jaworski awansował z Victorią Świebodzice do Saltex IV ligi dolnośląskiej. Po rundzie jesiennej zajmował z beniaminkiem świetną 6. pozycję, jednak nie dotrwał do końca sezonu. Kłopoty organizacyjne sprawiły, że ze Świebodzicami pożegnał się i trener, i większość graczy. A Victoria ostatecznie spadła do okręgówki.

 

Teraz Jaworski znów jest w IV lidze. Wkrótce przekonamy się jaki cel postawią przed nim działacze, a przede wszystkim, jakim składem będzie dysponował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *