10 najczęściej czytanych tekstów z tysiąca [TOP 10 DOLFUTBOL.PL]

Na blogu dolfutbol.pl zostało opublikowano już 1000 tekstów. Oto 10 najlepszych, a właściwie najlepiej czytanych, z nich.

 

Falubaz zostaje w III lidze. Koniec nadziei rezerw Śląska

Blog powstał na początku stycznia 2016 roku.  Dziś (18 lipca 2017) został na nim opublikowany tekst nr 1000. To informacja o tym, że Falubaz Zielona Góra zostaje w III lidze (link powyżej). Czy będzie kolejny tysiąc? To się okaże. Prowadzenie strony wciąż sprawia wiele frajdy, ale też pożera mnóstwo czasu. Na razie jednak piłka wciąż jest w grze…

 

A oto 10 najlepszych wpisów, a właściwie 10 tekstów, które miały najwięcej odsłon. Sam jestem trochę zdziwiony takim zestawieniem, bo – moim zdaniem – znalazłoby się kilka ciekawszych… ;). Co ciekawe, aż trzy z nich dotyczą spadków i awansów w małych ligach.

 

10. Czarne chmury nad Górnikiem. Miała być II liga, będzie okręgówka?

5 lipca 2016 roku pisałem – Górnik Wałbrzych nad przepaścią. Klub, który jeszcze niedawno walczył o II ligę, może w nowym sezonie wystartować… w okręgówce. W klubie nie ma pieniędzy, a z drużyną żegnają się kolejni zawodnicy.

Link do tekstu

 

9. Te kluby rządzą w sieci (RANKING KLUBÓW W INTERNECIE)

Jak sobie radzą dolnośląskie kluby w internecie? Jak wyglądają ich strony , a jak funkcjonują w social mediach? Blog dolfutbol.pl sprawdził, które kluby rządzą w sieci, a które sobie zupełnie z tym nie radzą. Oto ranking DOLNOŚLĄSKIE KLUBY W INTERNECIE cz. I, która obejmuje zespoły od ekstraklasy do klasy okręgowej – pierwsze zestawienie opublikowne zostało 18 lutego 2016 roku.

Link do tekstu

 

8. Orzeł Prusice rośnie w siłę. Te nazwiska robią wrażenie

Orzeł Prusice pozyskał pięciu nowych piłkarzy. Nazwiska, biorąc pod uwagę, że mówimy o A klasie, robią wrażenie. Czterech graczy pochodzi ze Ślęzy Wrocław, w tym Grzegorz Rajter, wicekról strzelców III ligi w poprzednim sezonie. Wpis z 7 lipca 2016.

Link to tekstu

 

7. Kompromitacja w Lubinie. Piłkarze Zagłębia olali mecz z Arką

Zagłębie przegrało u siebie z Arką 1:3. Gdynianie utrzymali się w ekstraklasie, a lubinianie okryli się… hańbą. Tak, mocne słowa, ale jak nazwać piłkarzy, którzy oddali mecz bez walki? – wpis po “słynnej” porażce Miedziowych 2 czerwca 2017.

Link to tekstu

 

6. Awanse i spadki na Dolnym Śląsku – OKRĘGÓWKA, KLASA A i KLASA B

Awanse i spadki  w klasach okręgowych, klasach A i B na Dolnym Śląsku. Sprawdziliśmy, jak to jest w poszczególnych okręgach, które – co zrozumiałe – różnią się od siebie. Wpis z 25 maja 2016 roku.

Link do tekstu

 

5. Zagłębie Wrocław czy Śląsk Lubin? Najgłupszy pomysł roku już znamy

Zagłębie Wrocław czy Śląsk Lubin? Najgłupszy pomysł roku już znamy – Dariusz Stasiak, polityk Bezpartyjnych Samorządowców, zaproponował, żeby poszukać kompromisu i z dwóch najlepszych klubów w regionie stworzyć… jeden silny organizm.

Link do tekstu

 

4. Kto awansuje, kto spadnie? III LIGA, IV LIGA, OKRĘGÓWKA

Kolejny tekst o spadkach i awansach w sezonie 2015/16. Tym razem z 19 maja, a więc z czasu, gdy ważyły się losy wielu dolnośląskich drużyn.

Link to tekstu

 

3. Boniek na meczu B klasy pod Wrocławiem. Wybrał dwóch graczy na mecz kadry

To był mecz na szczycie II grupy wrocławskiej B klasy. Sparta Skarszyn grała z LKS-em Krzyżanowice o drugie miejsce w tabeli. Dodatkowo o szybsze tętno zawodników oraz kibiców postarał się… Zbigniew Boniek, prezes PZPN, który oglądał mecz z trybun. Na koniec zaprosił dwóch piłkarzy na mecz Polska – Słowenia.

Link to tekstu

 

2. Awanse i spadki od IV ligi do B klasy

Najlepiej czytanym tekstem do tej pory był jeden z pierwszych tekstów (ze stycznia 2016 roku) na temat zasad spadków i awansów na Dolnym Śląsku na zakończenie sezonu 2015/16. W sezonie, po którym wchodziła w życie reforma III ligi i powiększenie IV ligi do dwóch grup.

Link to tekstu

 

1. III liga w sezonie 2016/17. Oto skład 3. grupy III ligi

Tekst o tym, jak ostatecznie będzie wyglądał kształt 3. grupy III ligi w sezonie 2016/17, a więc pierwszy sezon w nowej formule. Przypomnijmy, że w wyniku ogólnopolskiej reformy rozgrywek, od tego sezonu są cztery III ligi zamiast ośmiu.

Link do tekstu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.