Apis buduje kadrę na awans?

Apis Jędrzychowice planuje przed sezonem 2017/18 w grupie zachodniej Salex IV ligi spore wzmocnienia. Gdy uda się je zrealizować, podopieczni Gerarda Jurewicza będą jednym z faworytów do awansu.

 

Miedź Legnica zainteresowana byłym graczem Legii

O planach transferowych Apisu można przeczytać na stronie jg24.pl. Nazwiska potencjalnych wzmocnień robią – jak na IV ligę – spore wrażenie. Z Jędrzychowicami łączeni są m.in. król strzelców poprzedniego sezonu w IV lidze Adam Wasilewski (35 goli w barwach AKS-u Strzegom) oraz Kamil Zieliński z rezerw Miedzi. Zieliński w ostatnich latach był jednym z liderów Miedzi II (w sezonie 2015/16 strzelił 16 goli w 31 meczach w III lidze).

 

Kolejnym graczem o uznanym w regionie nazwisku jest Adrian Woźniczka. Doświadczony obrońca ma za sobą grę w ekstraklasie i I lidze, ostatni sezon spędził w rezerwach Miedzi.

 

Duże wzmocnienie Włókniarza Mirsk

A to nie jedyne plany transferowe Apisu. Na celowniku klubu są również gracze wyróżniający się w lokalnych klubach. Jeśli uda się zrealizować przynajmniej część tych transferów, Apis będzie jedną z drużyn, która będzie mocno liczyła się w walce o czołowe lokaty w zachodniej grupie IV ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.