Lech Poznań – FK Haugesund stream na żywo [LECH – HAUGESUND ONLINE – PAY PER VIEW]

Lech Poznań – FK Haugesund stream na żywo. Mecz Lech – Haugesund w meczu rewanżowym II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy w czwartek, 20 lipca. Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – FK Haugesund na żywo? Transmisja online spotkania Lech Poznań – FK Haugesund TV – sprawdź gdzie obejrzeć.

 

Lech – Haugesund: Transmisja na żywo

Lech Poznań – FK Haugesund stream na żywo. Przed nami rewanżowy mecz 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy Lech Poznań – FK Haugesund. Przed tygodniem, w pierwszym meczu pucharowym, Norwegowie wygrali 3:2 Z jednej strony porażka nie może cieszyć, ale pamiętając, że Lechici przegrywali już 0:3, jednobramkowa przegrana jest całkiem niezła.

 

Oczywiście, margines błędu podopiecznych Nenada Bjelicy już mocno się skurczył. Kolejorz teraz musi wygrać, aby awansować do dalszych gier. Jest to jak najbardziej możliwe, ale gospodarze czwartkowego meczu muszą zagrać lepiej, niż na inaugurację ligi.

 

Lech – Haugesund: Transmisja na żywo

Lech Poznań – FK Haugesund stream na żywo. Przypnijmy, że w 1. kolejce Lotto Ekstraklasy Lech bezbramkowo zremisował u siebie z beniaminkiem z Nowego Sącza. Teraz jest potrzebna znacznie lepsza skuteczność.

 

Jeżeli poznaniacy wyeliminują Haugesund, w III rundzie eliminacji LE zagrają ze zwycięzcą pary Valletta FC – FC Utrecht. W pierwszym meczu na Malcie padł bezbramkowy remis.

 

PRZED MECZEM LECH – HAUGESUND

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.