Gdzie zagra król strzelców IV ligi?

Adam Wasilewski w barwach AKS-u Strzegom strzelił 35 goli i został najlepszym strzelcem poprzedniego sezonu w IV lidze. Gdzie król strzelców zagra w przyszłym sezonie?

 

Dwóch ofensywnych graczy w Sokole Wielka Lipa

Króla strzelców ekstraklasy z poprzedniego sezonu, Marcina Robaka, pozyskał właśnie Śląsk Wrocław. A gdzie zagra najlepszy snajper poprzedniego sezonu w IV lidze dolnośląskiej Adam Wasilewski?

 

Strzelcem 35 goli zainteresowanych było kilka klubów z wyższych lig. – Byłem w kontakcie z kilkoma klubami z III i II lig, ale warunki, jakie mi proponowano były średnie, żeby nie powiedzieć słabe – mówi nam Adam Wasilewski.

 

Dolnośląski Złoty But. Oto najlepsi strzelcy w sezonie 2016/17

Wiele wskazuje na to, że zawodnik zostanie na Dolnym Śląsku w IV lidze. Pojawiły się nawet informacje, że przymierzany jest do zespołu z Mirska. – Pierwsze słyszę – napastnik nie kryje zdziwienia na pytanie, czy może trafić do Włókniarza.

 

Wiele wskazuje na to, że król strzelców IV ligi będzie „hulał” w barwach Orkana Szczedrzykowice. – Na razie trenuje z Orkanem, dobrze się tu czuje, ale nie podjąłem ostatecznej decyzji. W poniedziałek usiądę z trenerem Oleśkiewiczem i prezesem Szabatem i będziemy rozmawiać co do mojej przyszłości – deklaruje zawodnik.

 

Dodaje, że ma tu narzeczoną, rodzinę, mieszkanie oraz dobrą pracę, więc nie mam parcia na wyjazd. – Dobrze mi tu we własnym ogródku, więc nie ukrywam, że jeśli się dogadamy z Orkanem, to będę zadowolony – dodaje.

 

W pierwszym sparingu w ramach przygotowań do nowego sezonu, w którym Orkan wygrał z juniorami Zagłębia Lubin 5:1, Wasilewski strzelił dwa gole.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.