Była gwiazda Miedzi ma nowy klub i kpi z… Neymara

Petteri Forsell, do niedawna gwiazda Miedzi Legnica, ma nowy klub – szwedzkie Orebro SK. Więcej jednak niż o transferze, mówi się o tym, że Fin w mediach społecznościowych zakpił z… Neymara.

 

VAR w małych ligach potrzebny od zaraz

Petteri Forsell ostanie półtora roku spędził w Miedzi Legnica. Tutaj sobie wyrobił markę w naszym kraju – nic dziwnego, był jednym z lepszych zawodników zaplecza ekstraklasy. Obrazu tego nie zamazuje nawet fakt, że pod koniec ostatniego sezonu mocno obniżył loty.

 

Forsell w I lidze rozegrał 44 mecze, strzelił 17 goli i zaliczył 9 asyst. Zimą bieżącego roku podpisał w Legnicy półroczny kontrakt, który miał zostać przedłużony, gdyby Miedzianka awansowała do ekstraklasy. Tak się jednak nie stało, a Fin był jednym z pierwszych, który znalazł nowego pracodawcę.

 

Tylko 13 takich miast w historii polskiej piłki. Wałbrzych wśród nich

Ściągnął go do Cracovii jeszcze poprzedni trener Jacek Zieliński, którego jednak zastąpił Michał Probierz. To był początek końca Forsella pod Wawelem. Po badaniach na densytometrze (urządzeniu do określania tkanki tłuszczowej) nowy szkoleniowiec odpalił Fina.

 

Długo nie było słychać, co się z reprezentantem Finlandii dzieje. Dwa dni temu został on zawodnikiem Orebro SK, klubu ze szwedzkiej ekstraklasy. Głośno o Finie stało się jednak z innego powodu. W mediach społecznościowych zakpił on z… Neymara.

 

https://twitter.com/EscapeToSuomi/status/896393315477848065

 

Komentarz Forsell można przetłumaczyć:  “O jej, możesz kosztować 200 m € , ale nadal nosisz szorty w saunie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *