Wisła Kraków – Lechia Gdańsk transmisja na żywo [WISŁA – LECHIA 26.08 TV ONLINE]

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk transmisja na żywo. Mecz Wisła – Lechia w 7. kolejce Lotto Ekstraklasy w sezonie 2017/18. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk w sobotę, 26 sierpnia (26.08.2017) o godz. 20.30. Gdzie obejrzeć mecz Wisła – Lechia? Transmisja telewizyjna oraz online stream Wisła Kraków – Lechia Gdańsk.

 

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk transmisja na żywo. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk w ostatnim, sobotnim meczu 7. kolejki Lotto Ekstraklasy. To jedno z ciekawiej zapowiadających się meczów tel kolejki rozgrywek. Trudno wskazać faworyta spotkania na stadionie przy ul. Reymonta, a to zapowiada spore emocje.

 

Teoretycznie silniejsza powinna być Biała Gwiazda. Tak wskazuje choćby miejsce w tabeli, ale również postawa w ostatnich meczach. Podopieczni Kiko Ramireza zajmują 4. miejsce w tabeli (w piątek wyprzedził ich Górnik Zabrze), ale przy własnym zwycięstwie i sprzyjających okolicznościach w innych spotkaniach, mogą wskoczyć nie tylko na podium, ale nawet na fotel lidera.

 

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo

Lechia na razie zaskakuje na minus. Podopieczni Piotra Nowaka zdobyli zaledwie 5 punktów  w 6 meczach. Taki rezultat z pewnością nie przystoi gdańszczanom, którzy mają bardzo ambitne plany.

 

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk: Transmisja w telewizji oraz online live stream. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo ze spotkania Wisła – Lechia

 

Przed meczem Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 26.08.2017

Mecz Wisła – Lechia: kiedy i o której?

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Lechia Gdańsk?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *