Z IV ligi na zaplecze ekstraklasy. Pogoń znów bez trenera

Waldemar Tęsiorowski nie jest już trenerem czwartoligowej Pogoni Oleśnica. Ponownie został asystentem Ryszarda Tarasiewicza, który w środę oficjalnie zostanie szkoleniowcem GKS-u Tychy z 1. Nice Ligi.

 

Trzecioligowy Piast Żmigród ma nowego trenera

Waldemar Tęsiorowski wytrwał tydzień na stanowisku trenera czwartoligowej Pogoni Oleśnica. Po tym jak zastąpił Marcina Jurasika zdążył zadebiutować na ławce trenerskiej Pogoni w meczu Pucharu Polski z KS Żórawina (2:0), a później zremisował 2:2 z MKP Wołów w lidze.

 

Nie będzie mu jednak dane wyciągnąć oleśniczan z dna tabeli wschodniej grupy Sport-Track IV ligi. Tęsiorowski bowiem odchodzi do Tych, gdzie zostanie asystentem Ryszarda Tarasiewicza. Przypomnijmy, że Tęsiorowski już wiele razy stanowił trenerski duet z „Tarasiem”, m.in. w Śląsku Wrocław, ŁKS-ie, Jagiellonii Białystok, Zawiszy Bydgoszcz, Koronie Kielce i ostatnio Miedzi Legnica. Ostatnio, zanim trafił do Oleśnicy, pomagał Zbigniewowi Mandziejewiczowi w Bystrzycy Kąty Wrocławskie.

 

Sport-Track IV liga wschód: Sokół gromi Unię, debiuty trenerów na remis

Kto teraz obejmie stery w Pogoni? Na razie nie wiadomo, ale prezes klubu Michał Krej twierdzi, że “bezkrólewia” w Oleśnicy nie będzie. “W klubie mamy obecnie 10 trenerów z czego 3 z UEFA A. Brak Trenera nam nie grozi 🙂 fakt Waldek jest już w Tychach, skorzystał z “klauzuli” – napisał na twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *