Zbigniew Mandziejewicz trenerem Pogoni Oleśnica

Zbigniew Mandziejewicz został trenerem czwartoligowej Pogoni Oleśnica. Zastąpił na tym stanowisku Waldemara Tęsiorowskiego, który odszedł do GKS-u Tychy, gdzie będzie asystentem Ryszarda Tarasiewicza.

 

Z IV ligi na zaplecze ekstraklasy. Pogoń znów bez trenera

Waldemar Tęsiorowski wytrwał tydzień na stanowisku trenera czwartoligowej Pogoni Oleśnica. Po tym jak zastąpił Marcina Jurasika zdążył zadebiutować na ławce trenerskiej Pogoni w meczu Pucharu Polski z KS Żórawina (2:0), a później zremisował 2:2 z MKP Wołów w lidze. We wtorek okazało się, że Tęsiorowski odchodzi do Tych, gdzie zostanie asystentem Ryszarda Tarasiewicza.

 

Dziś (12 października) nowym trenerem oleśniczan został Zbigniew Mandziejewicz. Co ciekawe, ostatnio był on szkoleniowcem Bystrzyce Kąty Wrocławskie, choć oficjalnie w protokole widniał… Waldemar Tęsiorowski (zanim odszedł do Oleśnicy). „Mandziej” bowiem nie miał aktualnej licencji trenerskiej, by móc prowadzić klub w okręgówce.

 

Co z tą Bystrzycą – grają czy nie?

W Oleśnicy tego problemu już nie będzie, bo jak informuje prezes DZPN, Zbigniew Mandziejewicz dysponuje już odpowiednią licencją.

 

 

Tymczasem przejście Mandziejewicza do Pogoni oznacza chyba już definitywny koniec piłki w Kątach Wrocławskich. Były piłkarz Śląska była chyba jedną z niewielu osób, która chciała uchronić klub wycofaniem z GreenPost klasy okręoówej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *