Wandal zniszczył boisko. Zrył murawę samochodem

Ktoś wjechał samochodem na boisko i zniszczył murawę w Szewcach w gminie Wisznia Mała. Przez debila trzy drużyny Błyskawicy nie mają gdzie trenować i grać.

 

Sensacja w GreenPost okręgówce. Lider rozbity u siebie

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w niedzielę nad ranem. Ktoś wjechał na murawę boiska w Szewcach, gdzie na co dzień grają seniorzy B-klasowej Błyskawicy oraz dwie drużyny młodzieżowe. Tak sytuację opisuje klub na swoim fanpage

 

Witam

Mam dla Was informację, dość nieprzyjemną i pragnę podzielić się tym ze wszystkimi kibicami, pasjonatami piłki nożnej.

Wczoraj zostało zniszczone boisko w Szewcach przy ulicy sportowej. Na co dzień trenują tam 3 drużyny, seniorzy Błyskawicy Szewce oraz 2 grupy młodzieżowe. Niestety przez osobę, która poziomem inteligencji nie różni się zbytnio od kija chorągiewki, którego wbijamy w narożnik boiska, nie możemy przez jakiś czas używać naszego boiska. Chciałbym dodać, iż osoba pozbawiona mózgu dodatkowo nie potrafi jeździć samochodem, gdyż podczas manewrów niszczących nasze boisko uderzyła w piłkołap i uszkodziła swój Sebamobil.

Boli fakt, iż od wiosny do końca lata trawa była sadzona i nawożona za prywatne pieniądze zawodników oraz ludzi związanych z klubem, aby doprowadzić ją do stanu używalności. Ponad 60% murawy zostało zniszczone w tym godnym pogardy wyczynie. Niestety nie wiadomo co to za ćwierć mózg to zrobił, lecz jeśli ktokolwiek będzie miał informację, kto tego dokonał prosimy o informację.

Mocno słowa, ale jakże na miejscu – trudno bowiem znaleźć odpowiednie określenie na to, co ów osobnik zrobił. Trudno pojąć tak bezsensowny akt wandalizmu i niszczenia owoców wspólnej pracy piłkarzy i ich sympatyków z Szewc. Miejmy tylko nadzieję, że uda się namierzyć sprawcę i poniesie on konsekwencje swojej głupoty.

 

Poniżej zdjęcia jego “dokonań” z fanpage’a klubu Błyskawica Szewce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *