Zmiana trenera we wrocławskiej A klasie

Leszek Karbownik nie jest już trenera pierwszego zespołu Lotnika Twardogóra. Tymczasowym szkoleniowcem został Waldemar Lizak, dotychczas trener grup młodzieżowych.

 

Bystrzyca wykluczona z GreenPost okręgówki. Wyniki anulowane

Po 9 kolejkach w grupie II wrocławskiej klasy A zespół z Twardogóry ma zaledwie 9 punktów. To starcza jak na razie na 11. miejsce w tabeli, co jak na drużynę, która miała bić się o czołowe lokaty w lidze, satysfakcjonującym wynikiem z pewnością nie jest.

 

Władze klubu zdecydowały więc, że czas na zmiany. Warto jednak pamiętać, że w rundzie jesiennej Lotnik borykał się z plagą kontuzji. Z gry wyeliminowanych było 8 zawodników, w większości podstawowych.

 

Wandal zniszczył boisko. Zrył murawę samochodem

– Naszym największym problemem była słaba skuteczność. Większość meczów to my prowadziliśmy grę stwarzając sobie sporo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich sfinalizować. Z kolei w obronie zabrakło kilka razy koncentracji, np. aż w pięciu meczach traciliśmy bramki po karnych – podsumowuje były trener Leszek Karbownik.

 

– Przy okazji chciałbym podziękować zawodnikom za zaangażowanie i wolę walki jaką wkładali w zajęcia oraz mecze. Życzę wszystkim samych sukcesów, powodzenia w lidze oraz najważniejsze – zdrowia – bo tego nam ostatnio brakowało – dodaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *