Tragiczna śmierć zawodnika Odry. Odwołany hit i minuta ciszy

Marcin „Guma” Grabowski, zawodnik Odry Chobienia, zginął tragicznie w sobotę w wypadku drogowym we Wrocławiu. Z tego powodu odwołano mecz na szczycie legnickiej okręgówki Konfeks Legnica – Odra. Pogrzeb odbędzie się 25 listopada.

 

 

Tragiczne wieści z Wrocławia napłynęły w sobotę rano. Zawodnik Odry został śmiertelnie potrącony przez autobus komunikacji miejskiej na ul. Śrubowej. Na razie nie wiadomo jak dokładnie doszło do wypadku, śledztwo cały czas trwa.

 

Marcin Grabowski miał niemal 38 lat. Niemal, bowiem właśnie dziś (19 listopada) obchodziłby urodziny. „Wspaniały wieloletni zawodnik Odry Chobienia, dobry duch i przyjaciel wszystkich Nas. Niech Marcin spoczywa w pokoju, a Jego najbliższym składamy najszczersze kondolencje…” – można przeczytać na fanpage Odry.

 

 

Redakcja dolfutbol.pl również dołącza się do kondolencji dla rodziny i wszystkich znajomych ś.p. Marcina. Wiemy, że był wspaniałym przyjacielem i wielkim miłośnikiem piłki.

 

Ze względu na tragiczne wydarzenia, mecz na szczycie legnickiej okręgówki Konfeks Legnica – Odra Chobienia (pojedynek 3. z 2. drużyną w tabeli) został odwołany. Wiele niedzielnych meczów w strefie legnickiej poprzedziła również minuta ciszy.

 

Pogrzeb Marcina odbędzie się w sobotę, 25 listopada o godz. 12 na cmentarzu komunalnym nowym w Lubinie przy ul. Zacisze 1.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *