Krzysztof Tabak nie jest już trenerem MKP Wołów. Kto następcą?

Czwartoligowy MKP Wołów bez trenera. 21 listopada klub, na mocy porozumienia stron, zakończył współpracę z Krzysztofem Tabakiem. Kto będzie jego następcą?

 

Ostre strzelanie w Gaci i Bardzie. Pogoń przegrywa i grzęźnie na dnie

W sobotę, 18 listopada MKP Wołów porażką 1:2 z Sokołem Wielka Lipa zakończył rundę jesienną w grupie Sport-Track IV ligi. Wołowianie aktualnie są na 14. miejscu w tabeli, a na wiosnę czeka ich walka o utrzymanie się w lidze. Nie wiadomo jednak kto poprowadzi zespół w tym boju, bowiem we wtorek 21 listopada klub za porozumieniem stron rozstał się z trenerem pierwszego zespołu Krzysztofem Tabakiem.

 

Do podobnej sytuacji w Wołowie doszło przed rokiem. Na kolejkę przed końcem z klubem rozstał się Krystian Januszewski, a zastąpił go Tabak. Początkowo miał być szkoleniowcem tymczasowym, ale ostatecznie zdecydowano, że stworzy on trenerski duet z Pawłem Troniną.

 

Szalona Pogoń… Przegrywali 1:6 i 2:7, a jednak wygrali

Decyzja okazałem się strzałem w dziesiątkę, bo na wiosnę MKP było najlepszą drużyną w lidze i zajął 3. miejsce na koniec sezonu. Jesień bieżącego sezonu nie była już jednak tak udana. W międzyczasie do Trzebnicy odszedł Paweł Tronina, który objął, również czwartoligową, Polonię.

 

Trener Tabak zostaje jednak w MKP. Dalej będzie pełnić funkcję koordynatora ds. szkolenia młodzieży oraz trenera grupy Orlik w naszym klubie. Nazwisko nowego szkoleniowca I drużyny poznamy do końca miesiąca.

 

fot. mkp.wolow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *