Korona Kielce – Legia Warszawa NA ŻYWO, TV, ONLINE (TRANSMISJA KORONA – LEGIA 25.11)

Korona Kielce – Legia Warszawa NA ŻYWO, TV, ONLINE. Korona Kielce – Legia Warszawa w 17. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Korona – Legia w sobotę, 25 listopada o godz. 20.30. Korona Kielce – Legia Warszawa – gdzie oglądać na żywo w TV i internecie?

 

Korona Kielce – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa mecz w ramach 17. kolejki Lotto Ekstraklasy. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję meczu na żywo w telewizji oraz w internecie. Wszystko na temat transmisji meczu Korona – Legia w najbliższą sobotę na następnej stronie.

 

Korona Kielce – Legia Warszawa transmisja na żywo. Na Koronę przed sezonem stawiało niewielu, co więcej – była ona jednym z kandydatów do spadku. Jesień, a zwłaszcza ostatnie miesiące, są w wykonaniu ekipy z Kielc nieprawdopodobne. Korona i właśnie Legia są najlepszymi ekipami ostatnich dwóch miesięcy w ekstraklasie. Warszawianie są aktualnie liderem tabeli, Korona zajmuje wysokie, 5. miejsce ze stratą 5 punktów do mistrzów Polski.

 

Korona Kielce – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Legia wygrała pięć ostatnich meczów ligowych. Z kolei kielczanie od siedmiu kolejek są w lidze niepokonani, wygrali cztery mecze i trzy zremisowali. Na własnym stadionie byli górą w ostatnich pięciu pojedynkach. To wszystko powoduje, że w Kielcach możemy się spodziewać naprawdę ciekawego meczu.

 

Już w środę po południu rozeszły się wszystkie bilety na spotkanie. Hit kolejki Korona – Legia obejrzy na żywo ponad 15 tysięcy kibiców. Fani Korony przygotowali specjalną oprawę na mecz z mistrzem Polski.

 

Korona Kielce – Legia Warszawa: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć oglądać mecz Korona – Legia 25 listopada

Przed meczem Korona Kielce – Legia Warszawa 25 11 2017

KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA NA ŻYWO

KORONA – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

KORONA – LEGIA: KIEDY MECZ, GODZINA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *