Piłkarz KS Łozina zginął w wypadku samochodowym

W czwartek w Długołęce doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął zawodnik KS Łozina, Piotr Kucharski. Miał 22 lata.

 

 

Do wypadku doszło po godz. 6 rano w Długołęce. W zderzeniu audi i land rovera śmierć poniósł 22-letni kierowca tego pierwszego auta. Jak poinformował po południu fanpage KS Łozina, w tragicznym wypadku zginął wychowanek i zawodnik klubu Piotr Kucharski. „W imieniu zarządu, drużyny i wszystkich kibiców chcielibyśmy złożyć swoje najszczersze kondolencje dla rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich osób” – czytamy. Dolfutbol.pl również dołącza się do kondolencji dla najbliższych zawodnika.

 

KS Łozina gra w II grupie wrocławskiej klasy A. Po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce w tabeli, ze stratą 5 punktów do lidera Orła Pawłowice.

 

Niestety, to już kolejny w krótkim czasie tragiczny wypadek, w którym ginie zawodnik występujący na lokalnych boiskach w naszym regionie. Przypomnijmy, że 18 listopada w wypadku we Wrocławiu zginął Marcin „Guma” Grabowski, zawodnik Odry Chobienia (legnicka klasa A).,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *