Powrót wychowanka. Z III ligi do A klasy

To z pewnością duże wydarzenie dla Polonii Bystrzyca Kłodzka, a także całej ligi – IV grupy wałbrzyskiej A klasy. Na wiosnę w barwach Polonii zagra Patryk Szczebelski, który ostatnio był zawodnikiem Ślęzy Wrocław.

 

Zima odpuszcza, ale powoli. Kolejne mecze odwołane [AKTUALIZACJA]

Patryk Szczebelski jest napastnikiem, niedawno skończył 21 lat. Jest wychowankiem Polonii Bystrzyca Kłodzka. W sezonie 2013/14 trafił do FC Wrocław Academy. W sezonie 2014/15 w LDJ strzelił 33 gole. Rok później został najlepszym strzelcem zespołu grającego w zachodniej grupie CLJ z 14 golami na koncie. To zaowocowało transferem do III-ligowej Ślęzy Wrocław.

 

Jesienią 2016 roku w czerwono-żółtych barwach zagrał w 12 meczach (250 minut) i strzelił 2 gole. 2017 rok już nie był tak udany. Na wiosnę już nie grał, jesienią został bez klubu.

 

IV liga dolnośląska: dwie grupy czy jedna? [SONDA]

Teraz wraca do Polonii, żeby się odbudować i pomóc macierzystemu klubowi w awansie do klasy okręgowej. Zespół z Bystrzycy Kłodzkiej po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce w tabeli IV grupy wałbrzyskiej klasy A i do lidera, Włókniarza Kudowa Zdrój, traci 4 punkty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *