Można już kupić nową koszulkę reprezentacji Polski. Cena szokuje!

Można już kupować nowe koszulki reprezentacji Polski, w której biało-czerwoni zagrają na mundialu w Rosji. Kibice zamiast się cieszyć – narzekają. Trudno się jednak dziwić, patrząc na cenę.

 

Od 6:1 do 0:4. Polonia nie dała rady liderowi. Hat-trick Wejerowskiego

A cena zwala z nóg przeciętnego kibica. Model domowy oryginalnej koszulki meczowej Nike Polska Vapor Match kosztuje – uwaga – 569 zł!

 

Rozumiem, że to nowy wzór. Specjalnie skrojony na mistrzostwa świata. Nawet to, że za jakość trzeba zapłacić, zwłaszcza za oryginalny model. Ale 569 zł? W kraju, gdy wciąż pensja w wysokości ok. 2000 zł nie jest rzadkością?

 

Trzecioligowy finał Pucharu Polski w okręgu legnickim

Nie wiem kto ustalił takie ceny – czy sam producent – firma Nike, czy PZPN też miał coś do powiedzenia. Jedno jest pewne, ktoś mocno przesadził, a jedyne uzasadnienia tak horrendalnej ceny jest takie, że ktoś postanowił „golić frajerów” przy okazji mistrzostw.

 

Nadchodzi bowiem czas żniw… Gadżety, koszulki, książki, albumy, kalendarze… Różne produkty zaleją nas w najbliższym czasie. I ok, to normalna sprawa przy sukcesie (inna sprawa to fakt, czy sam wyjazd na MŚ to sukces). Moda na kadrę jednak jest i lepiej się z tego cieszyć, niż tym zamartwiać. Warto by jednak zachować jakieś granice rozsądku, a nie drenować kieszenie kibiców bez umiaru.

 

I nie dziwić się później, że wielu z nich pójdzie na targowisko kupić tandetną podróbę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *