Zadyma na A klasie. Trzy czerwone kartki i przerwany mecz

Niestety, nie ma kolejki ligowej, by nie doszło do jakiejś awantury na meczach małych lig. Tym razem doszło do sporej zadymy w meczu A klasy w okręgu legnickim. Sędzia musiał przerwać spotkanie.

 

Hejt na własnych zawodników. Prezes apeluje do kibiców

Była 75 min. meczu w grupie I legnickiej klasy A. Orzeł Czerna prowadził z Iskrą Droglowice 4:2, kiedy doszło do wydarzeń, które niewiele mają wspólnego z piłką nożną.

 

Tak na swoim facebooku wydarzenia opisali gospodarze z Czernej:

Około 75 minuty jeden z zawodników gości uderzył głową w nos naszego kapitana. Wtedy doszło do przepychanek miedzy zawodnikami obu drużyn. Sędzia po konsultacji z asystentem postanowił ukarać czerwoną kartką zawodnika z Droglowic, natomiast naszego żółtym kartonikiem.

Zawodnik nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego. Podczas opuszczania boiska zaczepił jednego z naszych kibiców, potem wrócił na boisko, a w tym czasie, kolejny zawodnik, którym był kapitan gości, kopnął z całej siły piłką w stronę kibiców gdzie biegały dzieci!

I się zaczęło. Jeden z naszych zawodników postanowił sam wymierzyć mu karę za tak bezmyślne zachowanie. Po czym na boisko wbiegli kibice gości i zaczęła się spora awantura miedzy zawodnikami i kibicami obu drużyn.

Przez długi czas nie było można opanować sytuacji. Gdy udała się ta sztuka to sędziowie wraz z kierownikami obu drużyn długo zastanawiali się co zrobić w tej sytuacji. Ostatecznie sędzia poprosił do siebie kapitana Droglowic i naszego zawodnika, aby wręczyć im zasłużone czerwone kartki i odgwizdał koniec meczu.. O dalszych losach tego spotkania zdecyduje OZPN Legnica.

 

Na razie klub z Droglowic nie odniósł się do tej sytuacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *