Urugwaj – Francja na żywo TV STREAM 06.07. [URUGWAJ – FRANCJA KIEDY, O KTÓREJ?]

Urugwaj – Francja na żywo TV STREAM w pierwszym ćwierćfinale MŚ w Rosji. Mecz Urugwaj – Francja 6 lipca 2018. Gdzie oglądać spotkanie Urugwaj – Francja? Kiedy i o której? Mecz Urugwaj – Francja TRANSMISJA, STREAM, ONLINE, TV.

 

Urugwaj – Francja na żywo – online stream

Mecz Urugwaj – Francja w pierwszym ćwierćfinale mundialu w Rosji. Patrząc na dotychczasową postawę obu zespołów, dla wielu jest to nawet przedwczesy finał mistrzostw. Nic dziwnego, oba zespoły od początku mundialu w Rosji prezentują się bardzo dobrze.

 

W 1/8 finału Francja pokonała Argentynę 4:3 po jednym z najlepszych spotkań na mistrzostwach świata. Urugwaj z kolei wygrał z mistrzami Europy Portugalią 2:1. Bohaterem spotkania był Edinson Cavani, który strzelił dwa gole. Niestety, napastnik Paris Saint Germain prawdopodobnie nie zagra w ćwierćfinale z powodu kontuzji, której nabawił się w poprzednim meczu. Na domiar złego Luis Suarez na treningu również doznał lekkiego urazu, ale powinien być gotowy.

 

Urugwaj – Francja na żywo – online stream

Urugwaj jest niepokonany na mistrzostwach świata w 2018 roku i zachował trzy czyste konto w czterech meczach. Francja pokonała Argentynę po thrillerze, ale wciąż potrzebuje więcej od swojej największej gwiazdy Antoine’a Griezmanna.

 

KIEDY MECZ URUGWAJ – FRANCJA?

Mecz Urugwaj – Francja w 1/4 finału mistrzostw świata Rosja 2018 odbędzie się w piątek, 6 lipca.

 

URUGWAJ – FRANCJA O KTÓREJ

Spotkanie Urugwaj – Francja rozpocznie się o godz. 16.00.

 

URUGWAJ – FRANCJA NA ŻYWO TV, STREAMING

Wszystko na temat transmisji meczu Urugwaj – Francja w telewizji oraz w interncie na następnej stronie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *