Olimpia Kowary wycofała się z IV ligi. Kto ją zastąpi?

Olimpia Kowary wycofała się z IV ligi. Kto ją zastąpi? Na razie nie wiadomo, bo chętni wcale nie walą drzwiami i oknami.

 

Górnik nie przestaje się wzmacniać. Będzie jednym z faworytów

O tym, że Olimpia Kowary wycofała się z zachodniej grupy IV ligi poinformował na twitterze Andrzej Padewski, prezes DolZPN.

 

Mimo że liga startuje za półtora tygodnia, skład grupy ma zostać uzupełniony. Kim? Na razie nie wiadomo. Biorąc pod uwagę tabele obu grup IV ligi w zeszłym sezonie, miałaby to być Wiwa Goszcz. Wtedy goszczanie graliby w grupie wschodniej, a do zachodniej trafiłby inny zespół ze wschodu.

 

Żarów, Bardo, Mirków jesień spędzą na wyjazdach

Problem w tym, że jak informuje portal jg24.pl, Wiwa wcale nie chce grać teraz w IV lidze. Związek oczekuje więc na decyzję Nysy Zgorzelec. Następni w „kolejce” są – patrząc na tabele – Górnik Boguszów-Gorce, Pogoń Oleśnica, Olimpia Kamienna Góra i Karolina Jaworzyna Śląska.

 

2 thoughts on “Olimpia Kowary wycofała się z IV ligi. Kto ją zastąpi?

  1. Paranoja. Niech ktoś wytłumaczy mi jak to jest. Nikogo nie stać na grę w lidze, gdzie wyjazdy są maksymalnie do 100 km? To na co idą te nakłady z gmin??? Proponuję zwiększyć gaże dla „zawodników”, a za trzy lata nikogo nie będzie stać na grę nawet na poziomie IV ligi (rzekomo amatorskiej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *