Doświadczony bramkarz wytrzymał rok bez piłki. Wraca do IV ligi

Jarosław Krawczyk wraca między słupki. 33-letni bramkarz przed rokiem zakończył przygodę z piłką, ale teraz wraca. Jego nowym zespołem został IV-ligowy Orkan Szczedrzykowice.

 

Skromna wygrana Ślęzy w żółto-czerwonych derbach

W sezonie 2016/17 był podstawowym bramkarzem III-ligowej Ślęzy Wrocław, w której zagrał 29 razy. Mimo że był jednym z wyróżniających się zawodników na swojej pozycji w 3. grupie III ligi, postanowił zakończyć swoją przygodę z piłką – głównie ze względów zawodowych i rodzinnych.

 

Później wrócił na chwilę do Ślęzy na początku poprzedniego sezonu. – Zostałem zgłoszony do klubu, ale raczej na awaryjne sytuacje – kartki, kontuzje, itp. – wyjaśnił nam wtedy zawodnik. Zagrał dwa mecze – jeden w okręgowym Pucharze Polski i jeden w III lidze.

 

Dopiero osiem kolejek, a już zagrało 4 bramkarzy

Wydawało się, że rozstał się z piłką, przynajmniej jako zawodnik, na dobre. Tak mogło się wydawać do piątku, 5 października. Bo właśnie wtedy Orkan Szczedrzykowice poinformował, że Krawczyk został nowym golkiperem IV-ligowca.

 

33-letni Krawczyk jest wychowankiem GKS Bełchatów. W naszym regionie oprócz Ślęzy reprezentował barwy m.in. Energetyka Siechnice, Gawina Królewska Wola, Polaru Wrocław, GKS-u Kobierzyce, KP Brzeg Dolny oraz Sokoła Wielka Lipa.

 

fot. slezawroclaw.pl

 

2 thoughts on “Doświadczony bramkarz wytrzymał rok bez piłki. Wraca do IV ligi

  1. A ENERGETYK SIECHNICE ? PAN JAREK REPREZENTOWAŁ BARWY TEGO KLUBU, CHYBA JUŻ NIE JESTEŚMY NA DOLNYM ŚLĄSKU ,WIDZĘ ŻE MACKI NASZEGO BURMISTRZA SIĘGAJĄ DALEKO ŻEBY WYMAZAĆ ENERGETYK Z PAMIĘCI !!!

    1. Panie Andrzeju, akurat nie znalazłem w dostępnych danych informacji o grze w Energetyku. Ale chętnie uzupełnię. A zdanie o mackach pominę, bo jest dziecinne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *