Zmiana trenera w klubie ze wschodniej grupy IV ligi

Przemysław Achrem nie jest już trenerem czwartoligowego Piasta Nowa Ruda. Drużynę tymczasowo do końca rundy jesiennej poprowadzi Karol Ulatowski.

 

IV liga wschód: Klasyfikacja strzelców po 12. kolejkach

Przemysław Achrem żegna się z Piastem po ponad dwóch latach na ławce trenerskiej pierwszej drużyny. O zmianie klub poinformował na swojej stronie internetowej.

 

Przemek Achrem po dwóch latach kończy pracę z pierwszą drużyną. Przemkowi dziękujemy za wkład jaki włożył w prowadzenie drużyny Seniorów. Dziękujemy za zaangażowanie, za profesjonalne podejście a w szczególności za Awans do IV ligi. Będziemy wspominać ten czas z pewnością bardzo miło. Teraz drużynie potrzebny jest nowy impuls, aby utrzymać IV ligę dla Nowej Rudy. Drużynę tymczasowo do końca tej rundy poprowadzi Trener Karol Ulatowski” – czytamy.

 

Ostatnie ostrzeżenie dla Piasta. Jeszcze jeden „wybryk” i koniec z ligą

Achrem objął zespół w połowie września 2016 roku. Nie zdołał uratować IV ligi na Nowej Rudy, ale po roku awansował z powrotem. Początek nowego sezonu nie jest jednak dla noworudzian najlepszy. Po 12 kolejkach zajmują 14. miejsce w tabeli z 9 punktami na koncie.

 

Innym problem klubu są kibice, a właściwie ich część. Po ostatnim przerwanym meczu ze Zjednoczonymi Żarów DolZPN cofnął klubowi licencję zawieszając karę do końca sezonu. Kolejny wybryk ma skutkować wykluczeniem Piasta z ligi.

 

Przemysław Achrem jest wychowankiem Piasta Nowa Ruda. Grał w tej drużynie w IV i III lidze, a po zakończeniu kariery piłkarskiej, trenował grupy młodzieżowe w Nowej Rudzie. Prowadził również Zjednoczonych Ścinawka Średnia klasie A i okręgówce.

 

One thought on “Zmiana trenera w klubie ze wschodniej grupy IV ligi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *