Co dalej z meczem Piast – Górnik? Kibice chcą dymisji prezesa klubu

Mecz ostatniej jesiennej kolejki IV ligi Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych w terminie się nie odbędzie. Prawdopodobnie będzie walkower. Tymczasem kibice chcą dymisji prezesa.

 

Górnik i Śląsk II postraszone. Cztery gole Pyzłowskiego, hit na remis

W wyznaczonym terminie, w sobotę 17 listopada jest praktycznie przesądzone, że mecz Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych się nie odbędzie. Czy wałbrzyszanie dostaną za ten mecz walkowera? Wszystko na to wskazuje, choć działacze z Nowej Rudy próbuję jeszcze coś wskórać – np. przełożyć mecz na inny termin. Szanse na to są jednak niewielkie. Musimy więc oczekiwać na oficjalne decyzje DolZPN.

 

Tymczasem kibice Piasta napisali na swoim fanpage m.in. „potępiamy nieudolną decyzję Prezesa klubu odnośnie oddania meczu z Górnikiem walkowerem. W tym miejscu chcemy zaznaczyć Nasze wsparcie dla piłkarzy, dla których miał być to również bardzo prestiżowy mecz. Mamy wszyscy już dość nieudolnego zarządzania klubu z tradycjami, dlatego domagamy się dymisji Prezesa. Klubem powinni zarządzać ludzie mu oddani, a nie ludzie przypadkowi. PIAST TO MY!

 

Ostatnie ostrzeżenie dla Piasta. Jeszcze jeden „wybryk” i koniec z ligą

Cóż, dość odważna deklaracja osób, z których przynajmniej część bezpośrednio przyczyniła się do sytuacji, w jakiej znalazł się klub.

 

Przypomnijmy, że nad Piastem „wisi” zawieszona kara odebrania licencji za wydarzenia podczas meczu ze Zjednoczonymi Żarów, gdy jeden z sędziów został oblany napojem przez kibiców. Tak ostra decyzja związku była podyktowana faktem, że ekscesy z udziałem noworudzkich kibiców to już “recydywa”.

 

3 thoughts on “Co dalej z meczem Piast – Górnik? Kibice chcą dymisji prezesa klubu

  1. Może i narobili bałaganu ale walkower ? Prezes poszedł na skróty z tą decyzją oddającmecz z największym rywalem . Panie Bolisęga Żegnamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *