Polska – Czechy TV online na żywo [TRANSMISJA STREAM POLSKA – CZECHY 15.11.2018]

Polska – Czechy TV online na żywo. Mecz Polska – Czechy już dziś, 15 listopada 2018. Gdzie oglądać na żywo mecz Polska – Czechy? Sprawdź wszystko na temat transmisji meczu w telewizji i w internecie – na żywo, online, live, stream.

 

Polska – Czechy: Transmisja na żywo

Polska – Czechy online TV. Reprezentacja Polski 15 listopada o godzinie 18:00 zagra ostatnie spotkanie w naszym kraju, a rywalem biało-czerwonych będzie zespół Czech. – To niewygodny przeciwnik o dużej jakości. Mają też zawodników w silnych klubach. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężki mecz – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek.

 

– Każdy mecz jest dla nas bardzo ważny i w spotkaniu z Czechami będziemy chcieli odnieść zwycięstwo. Po ostatnich dwóch rywalizacjach, które miały miejsce w Chorzowie, troszkę eksperymentowaliśmy. Myślę, że był jasny komunikat, że na dzień dzisiejszy optymalne ustawienie, to ze skrzydłowymi. Będziemy chcieli starać się to w meczu z Czechami – dodał selekcjoner.

 

Polska – Czechy: Transmisja na żywo

– Robert Lewandowski będzie z nami trenował, ale są problemy zdrowotne Artura Jędrzejczyka, a także Damiana Szymańskiego. Będą trenować indywidualnie, a decyzję odnośnie ich występu podejmiemy krótko przed meczem – mówił Brzęczek.

 

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek podał skład na towarzyski mecz z Czechami, który rozpocznie się o godzinie 18:00 na Stadionie Energa Gdańsk. Kapitanem biało-czerwonych będzie Robert Lewandowski.

 

 

Mecz Polska – Czechy w Gdańsku w czwartek, 15 listopada 2018

Gdzie oglądać spotkanie w telewizji i internecie? Zobaczcie na następnej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *