Grzegorz Dorobek trenerem IV-ligowego GKS-u Mirków

Grzegorz Dorobek został nowym trenerem GKS-u Mirków, beniaminka wschodniej grupy IV ligi. Na tym stanowisku zastąpił Bartosza Mazura.

 

Tiki-taka Śląska II, Górnik z walkowerem? Kiepski powrót w Bardzie

Grzegorz Dorobek ma 36 lat. Jest doskonale znany kibicom na Dolnym Śląsku. Jako zawodnik grał m.in. w Śląsku Wrocław, Gawinie Królewska Wola, Ślęzie Wrocław, Miedzi Legnica, a także Zagłębiu Sosnowiec. Ostatnim klubem, który reprezentował, była Foto-Higiena Gać. Jako trener związany było ostatnio ze Ślęzą Wrocław.

 

W roli trenera GKS- Mirków zadebiutuje w niedzielę w meczu z liderem, rezerwami Śląska Wrocław. Będzie to mecz 16. kolejki IV ligi, a więc pierwszy mecz rundy rewanżowej.

 

Klub z IV ligi zachodniej zaprasza na otwarty trening

Przypomnijmy, że we wtorek zarząd GKS-u poinformował, że wraz z trenerem Bartoszem Mazurem podjęta została wspólną decyzja o nie przedłużaniu umowy na kolejną rundę sezonu 2018/2019.

 

„W historii GKS-u trener Mazur zapisał się jako szkoleniowiec, który doprowadził klub do największego sukcesu w historii czyli awansu do IV ligi. Trenerowi serdecznie dziękujemy za zaangażowanie podczas pracy na rzecz GKS Mirków, życząc jednocześnie sukcesów w obliczu nowych wyzwań zawodowych” – czytamy w oświadczeniu klubu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *