Cracovia – Lech TV ONLINE na żywo (TRANSMISJA 02.12. STREAM CRACOVIA – LECH)

Cracovia – Lech TV ONLINE na żywo. Mecz Cracovia – Lech Poznań w niedzielę, 2 grudnia 2018 o godz. 18. Cracovia – Lech Poznań – gdzie oglądać na żywo w telewizji i online? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Cracovia – Lech.

 

Cracovia – Lech: Transmisja na żywo

Choć miejsce obu drużyn w tabeli na to nie wskazują, niedzielny mecz Cracovia – Lech Poznań jest jednym z największych wydarzeń 17. kolejki Lotto Ekstraklasy. Powodem jest oczywiście fakt, że na stadionie przy Kałuży Adam Nawałka zadebiutuje w roli trenera Kolejorza.

 

Jak wypadnie Lech pod wodzą byłego selekcjonera? To pytanie zadają sobie nie tylko kibice w Poznaniu i Krakowie. Co ciekawe, Nawałka przed objęciem kadry przygodę z ligowa piłką kończył jako szkoleniowiec Górnika Zabrze również w meczu z Pasami. – Zawodnicy byli w pełnej gotowości od 9 rano do 20. Bardzo profesjonalnie podeszli do zajęć, jestem zbudowany ich postawą. Cały czas widzę rezerwy, to jest dobry znak, bo jeśli one są, to znaczy, że możemy iść do przodu. Mieliśmy taki plan, żeby w pierwszych dniach mocniej popracować. Musimy pamiętać, że organizacja gry w obronie i ataku wymaga czasu, to jest pewien proces – mówił na przedmeczowej konferencji Nawałka.

 

Cracovia – Lech: Transmisja na żywo

Po wygranej Miedzi z Wisłą Kraków, Cracovia znów spadła do strefy spadkowej. Dlatego Pasy muszą powalczyć o pełną pulę. – W niedzielę spodziewam się agresywnego Lecha. Wiadomo też, że Nawałka przywiązuje ogromną wagę do organizacji gry. Nie wiem, na ile zmieni się skład i gra Lecha w porównaniu z ostatnimi meczami. Mam nadzieję, że na gorsze – powiedział Michał Probierz.

 

Przed meczem Cracovia – Lech

  • CRACOVIA – LECH: TRANSMISJA NA ŻYWO
  • CRACOVIA – LECH: GDZIE OGLĄDAĆ?
  • CRACOVIA – LECH: O KTÓREJ MECZ?
Cracovia – Lech Poznań: Transmisja na żywo w telewizji oraz w internecie. Sprawdźcie na następnej gdzie oglądać relację ze spotkania Cracovia – Lech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *