Nie będzie walkowera. Mecz Piast – Górnik odbędzie się na wiosnę

Mecz 15. kolejki IV ligi wschodniej Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych został odwołany. Początkowo orzeczony został walkower dla gości, ale odwołanie noworudzian zostało rozstrzygnięte pozytywnie. 

 

Włókniarz żegna się z trenerem po ponad 7 latach

Mecz Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych miał się odbyć 17 listopada. Spotkanie zostało odwołane, bowiem gospodarze obawiali się,  że nie będą w stanie zapewnić bezpieczeństwa podczas meczu, na który przybędą kibice z Wałbrzycha. Zwłaszcza że zbiegło się to w czasie z protestami funkcjonariuszy policji. Przypomnijmy, że na klubie z Nowej Rudy “wisi” zawieszona kara odebrania licencji za wybryki kibiców. 

 

W tygodniu poprzedzającym mecz próbowano znaleźć jakieś rozwiązanie, ale ostatecznie spotkanie zostało odwołane, a Piast został ukarany walkowerem. Klub się odwołał a Komisja Odwoławcza DolZPN odwołanie rozpatrzyła pozytywnie. Mecz Piast – Górnik odbędzie się na wiosnę. Na razie nie ma ustalonego terminu, nie wiadomo również czy spotkanie odbędzie się przy udziale publiczności. Będzie to zależało m.in. od stanowiska policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *