Inter znika z mapy lokalnego futbolu w okręgu wałbrzyskim

Do rundy wiosennej jeszcze trochę czasu, a z okręgu wałbrzyskiego dochodzą niepokojące wieści o kolejnej drużynie, która nie przystąpi do rozgrywek.

 

Zniszczył boisko i pojechał umyć samochód… w rzece. Szybko wpadł

Inter Ożary występuje w III grupie wałbrzyskiej A klasy. Po rundzie jesiennej z 17 punktami na koncie zajmuje 10. miejsce w tabeli. I wiele wskazuje na to, że dorobku swego nie powiększy, bowiem coraz częściej słychać głosy, że klub wycofuje się z rozgrywek.

 

AKTUALIZAJCA

W środę potwierdziło się, że runda jesienna była ostatnia w wykonaniu Interu. Władze klubu zdecydowały o wycofaniu zespołu z rozgrywek. Powodem jest – według działaczy – brak dofinansowania oraz współpracy ze strony gminy. Więcej można przeczytać tutaj – Mieli świętować 20-lecie istnienia klubu. Zamiast tego znikną z piłkarskiej mapy regionu

 

 

To już druga w ostatnim czasie informacja o klubie z wałbrzyskiej A klasy, który może nie przystąpić do rundy rewanżowej. Wcześniej dużo się mówiło w tym kontekście o Ślęży Ciepłowody, wiceliderze II grupy. W tym przypadku – jak się wydaje – sprawa nie jest jeszcze rozstrzygnięta, a nowe władze klubu próbują uratować drużynę w rozgrywkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *