Przebudowa w Mirkowie. Kadry zespołu i stadionu

Trwają przygotowania GKS-u Mirków do rundy jesiennej we wschodniej grupie IV ligi. Ponadto trwają prace przy modernizacji stadionu i przebudowie zespołu.

 

Inter znika z mapy lokalnego futbolu w okręgu wałbrzyskim

GKS po rundzie jesiennej zajmuje 15. miejsce w tabeli i zespół czeka walka o utrzymanie się w IV lidze. Jesienią mirkowianie aż 14 meczów zagrali na wyjazdach i na wiosnę własne boisko ma być ich atutem. Najpierw muszą je zmodernizować, by spełniało wymagania licencyjne. Jak informuje strona klubowa, murawa została już powiększona do wymaganych wymiarów, a na początku przyszłego tygodnia zainstalowane będą nowe bramki i piłkochwyty. Na początku marca mają zostać zamontowane nowe szatnie w miejsce usuniętych już starych drewnianych kontenerów. Dodatkowo powstanie ogrodzenie i uzupełniona zostanie ilość miejsc siedzących.

 

Jednocześnie trwa przebudowa kadry zespołu. Mirków opuścili Volodymyr Leshchuk, Robson Manata i Grzegorz Korecki. Do zespołu dołączyło na razie czterech nowych zawodników i prowadzone są jeszcze rozmowy z kolejnymi dwoma.

 

Nowy podział IV ligi na grupy może być trudniejszy niż zwykle

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jednym z nowych zawodników jest doświadczony obrońca Artur Monasterski, który ostatnie 2,5 sezonu spędził w Orle Prusice.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *